Co mogę zrobić samodzielnie?

Wielu klientów zwraca się do nas w ostateczności, kiedy informacje na uszkodzonych nośnikach są ich (i bywa, że nie tylko ich) zdaniem nie do odzyskania.

Drogi czytelniku i kliencie, pamiętaj, że przede wszystkim od Twojej właściwej decyzji zależy jak wiele informacji będziemy w stanie odzyskać.

Istniejące metody, polecane przez fanów informatyki, zaawansowanych użytkowników komputerów i informatyków znających ogólną charakterystykę procesów odzyskiwania informacji. Jednak nie są one w 100% bezpieczne i powodują często jeszcze większe straty niż spowodowały pierwotne przyczyny uszkodzenia.

Nie odzyskuj danych samodzielnie – skorzystaj z pomocy konsultanta, który postara się wstępnie ocenić przyczynę uszkodzeń. W wielu wypadkach narazi Cię to jedynie na czas poświęcony na kontakt z nami i opisania problemu. Jeśli okaże się to konieczne zaoferujemy stosowną usługę. Jednak zdarzają się przypadki kiedy jedna rozmowa z naszym specjalistą rozwiewa wątpliwości i pozwala cieszyć się odzyskanym zapisem bez potrzeby korzystania z naszych usług.

Chcesz się z nami skontaktować? Przejdź do formularza kontaktu.