Renowacja/retusz zdjęć

Dla każdego zdjęcia prawdziwą plagą jest czas i warunki jego przechowywania (albumy rodzinne na strychu czy w szufladach). Dotyczy to tak starych zdjęć np. rocznik 1920 jak i nie dawno robionych odbitek, 1980 do których albo nie posiadamy negatywów, albo są one w takim stanie, że zrobienie z nich odbitki jest prawie niemożliwe. Ponieważ odbitka powstaje w specyficzny sposób, jej naprawa jest nie możliwa… ale czy na pewno?

Otóż nie! Można ją znowu podziwiać dzięki technice cyfrowego retuszu i jego znajomości
co w naszym przypadku stoi na wysokim poziomie. Dla nas rysy, odpryski, plamy a nawet rozdarcie zdjęcia nie jest przeszkodą nie do pokonania. Dysponujemy wystarczającym zapleczem by podjąć wyzwanie przywrócenia świetności tak odbitce na papierze jak i negatywowi obojętne czy jest on wykonany na kliszy czy na szkle.


Przykład renowacji starej fotografii

Do każdej fotografii podchodzimy jak do zabytku, z tego też powodu proces cyfrowego retuszu zachowuje maksymalną ilość detali przedstawionych na zdjęciu. Bezpieczeństwo Państwa wizerunku, również nam leży na sercu w związku, z czym jedna kopia naprawionego zdjęcia jest wysyłana do Państwa a druga przechowywana na naszym serwerze do 30 dni, po czym kasowana. Nie wykorzystujemy Państwa zdjęć do reklamy ponieważ dyskrecja to jedno ze słów naszego motta.

Oferta

Renowacja fotografii czarnobiałej i kolorowej:

  1. Usuwanie defektów w postaci rys i pęknięć,
  2. wypełnianie ubytków (po rozdarciach),
  3. poprawa ostrości i detalu zdjęcia,
  4. poprawa kolorystyki zdjęcia,
  5. poprawa jasności i kontrastu.

Nasza oferta negatywy:

  1. Profesjonalne skanowanie i przetworzenie negatywu do postaci cyfrowej
  2. Retusz ubytków, plam i zniekształceń,
  3. poprawa ostrości, kontrastu i innych defektów
  4. doprowadzenie o postaci finalnej (konwersja do pozytywu), czyli cyfrowej odbitki w formacie TIFF, PNG lub jpg z możliwością wydruku nawet do formatu 40x60cm.